Sheraton Sopot Hotel

4.4 

ul. Powstańców Warszawy 10, Sopot, 81-718, Polska  

Czas Lokalny Telefon +48 58 767 1000

4.4

Walentynki

w Sheraton Sopot Hotel

Luty to miesiąc zakochanych. To idealny czas by pomyśleć o bliskiej Twojemu sercu osobie i okazja by sprawić jej niespodziankę. Wyjątkowe pakiety specjalnie przygotowane na ten miesiąc, pozwolą cieszyć się sobą oraz delektować się każdym wspólnie spędzonym momentem. Daj się zaskoczyć bogatej ofercie Sheraton Sopot Hotel, a ten czas na długo zostanie w waszej pamięci.

Zakochani w Sopocie

Pełen atrakcji pakiet to najlepszy wybór dla Ciebie i bliskiej Ci osoby. Pakiet pobytowy w lutym to połączenie wszystkiego czego właśnie potrzebujecie. Wybierzcie się do urokliwego Sopotu i skorzystajcie ze wszystkich atrakcji jakie dla was przygotowaliśmy. Nasz przepis na romantyczny pobyt we dwoje to: dwie noce w pokoju Deluxe z widokiem na morze, w których przywitają was słodkie upominki, wstęp do relaksującej strefy Sheraton Spa Expereince, w której skorzystacie z wyjątkowo odprężających masaży i zabiegów na twarz, które wprawią was w odpowiedni nastrój chwilę przed wyborną i romantyczną kolacją w jednej z naszych restauracji.

Pakiet Zakochani w Sopocie


Walentynkowa Kolacja w Polskich Smakach

Polskie Smaki zapraszają zakochanych na prawdziwie afrodyzjakową ucztę! Wykwintna serwowana kolacja skomponowana specjalnie na ten jedyny i wyjątkowy wieczór, pozwoli cieszyć się romantycznym wieczorem oraz każdą wspólnie spędzoną chwilą. Rozpocznijcie od kieliszka wybornego szampana MUMM, wsłuchajcie się w melodię płynąca ze skrzypiec i dajcie się oczarować kulinarną podróżą po wyjątkowych Polskich Smakach…

Dzięki wybornym słodkościom przygotowywanym na zamówienie przez naszych cukierników, wyjątkowy czas zakochanych będzie trwał i trwał…

Walentynkowa Kolacja

Walentynkowe Brunche w Restauracji Wave

Walentynkowy Brunch 11 lutego oraz jego Orientalna odmiana 18 lutego, zaskoczą bogactwem smaków i wyjątkowością afrodyzjaków, które szef kuchni wybrał specjalnie dla Was!

Muzyka na żywo oczaruje gości miłosnymi utworami, a atrakcji wieczorowi doda losowanie vouchera na Rodzinny Swingujący Brunch lub Bufet Włoski.

Walentynkowe Brunche


Masaż świecą

Wyjątkowa nowość w ofercie Sheraton Spa, stworzona specjalnie by zarówno ciało jak i dusza doznały aromatycznego ukojenia. Wybierzcie się w wyjątkowo relaksującą podróż podczas rozgrzewającego i odprężającego masażu świecą aromaterapeutyczną, łączącego w sobie relaksacyjny masaż pleców, barków oraz głowy, elementy aromaterapii oraz przyjemne ciepło rozgrzanego olejku. Harmonia dla waszego ciała i duszy już od 29 stycznia.

Masaż świecą

Rasul

Wyjątkowe miejsce, w którym odnajdziecie intymność, ciszę oraz spokój. Rasul to jedyne takie miejsce w Trójmieście, w którym łączycie romantycznie spędzony czas z unikatowym zabiegiem poprawiającym kondycję waszej skóry. Podczas tego tradycyjnego relaksującego zabiegu dla dwojga, nakładacie na siebie specjalne przygotowane glinki marokańskie, których odżywcza moc oczyszcza i rozświetla waszą skórę, a następnie oddajecie się przyjemnemu ciepłu w komnacie Rasul. Zabieg kończy się opadem tropikalnego deszczu, po którym wykonujecie peeling solny pozostawiając skórę gładką i odżywioną. Romans zdrowej skóry z chwilą przyjemności.

Rasul


Rytuały dwojga

Specjalnie przygotowane oferty z myślą o Was. Odpowiednio skomponowane i wyselekcjonowane  zabiegi, pozwolą wam odprężyć i cieszyć się każdą wspólnie spędzoną chwilą. Nasz luksusowy  gabinet  dla par wypełniony aromatycznymi olejkami wprawi Was  w odpowiedni, romantyczny nastrój.

Rytuały dwojga

Vouchery

Dzień zakochanych nie powinien ograniczać się do jednego dnia ale powinien trwać cały rok! Miło jest zaskakiwać i obdarowywać bliską Ci osobę przez 365 dni w roku! Nasze Vouchery to oryginalny pomysł nie tylko na Walentynki, ale również jako prezent na urodziny, rocznicę lub po prostu by sprawić radość drugiej osobie. W poszukiwaniu prezentu od serca zatrzymaj się przy naszej ofercie.

Vouchery