Sheraton Sopot Hotel

4.4 

ul. Powstańców Warszawy 10, Sopot, 81-718, Polska  

Czas Lokalny Telefon +48 58 767 1000

4.4

Sylwester w Hotelu Sheraton w Sopocie


Pakiet pobytowy z Sylwestrem

Sylwester w Hotelu Sheraton w Sopocie to niezapomniana zabawa, wyborne kulinarne specjały oraz wspaniały pobyt nad morzem. Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowe Pakiety Sylwestrowe z wieloma atrakcjami, które zapewnią magiczne powitanie Nowego, 2018 Roku!

Sprawdź szczegóły >

Bal Sylwestrowy w Sali Columbus

Wyborne dania będące popisem kulinarnego kunsztu Szefa Kuchni Krystiana Szidel, pyszne ciasta i desery, szeroki wybór napojów i alkoholi, doskonała muzyka na żywo zespołu Jenny Galt Band oraz DJ, atrakcyjny konkurs i fotobudka oraz elegancja wnętrz Hotelu Sheraton w Sopocie zagwarantują niezapomnianą Sylwestrową zabawę.

Sprawdź szczegóły >

Kolacja Sylwestrowa w Restauracji Café Polskie Smaki

Wyborne kreacje Szefa Kuchnia Krystiana Szidel oparte na regionalnych produktach oraz wybrane przez naszego Sommeliera wina, to przepis na wyjątkową Sylwestrową Kolację w Restauracji Cafe Polskie Smaki. O północy zapraszamy na celebrowanie nadejścia Nowego Roku 2018 na tarasach Domu Zdrojowego podziwiając festiwal sylwestrowych fajerwerków!

Sprawdź szczegóły >

Wieczór Sylwestrowy w Restauracji Wave

Sylwester w Restauracji Wave to idealna propozycja dla wszystkich poszukujących wyrafinowanych dań kuchni śródziemnomorskiej oraz wyjątkowego, wieczornego klimatu uwieńczonego muzyką na żywo. Bogaty bufet sylwestrowy zadba o podniebienia naszych gości, zaś zespół Duo Amore zapewni odpowiedni klimat dla tej jednej, wyjątkowej nocy. Sylwestrowy wieczór w Restauracji Wave na długo pozostanie w pamięci naszych gości.

Sprawdź szczegóły >


Uroczysty Noworoczny Bufet

Po wyjątkowej zabawie sylwestrowej warto zadbać o dłuższy sen tak by móc nabrać sił na rozpoczynający się Nowy Rok. Restauracja Wave wychodzi na przeciw wszystkim tym, którzy chcieliby rozpocząć ten dzień wczesnym popołudniem. Noworoczne bufety pełne wybornych smaków to wszystko czego tego dnia będziesz potrzebować. Warto zacząć dzień od naszego Uroczystego Bufetu Noworocznego by z radością wejść w całkiem Nowy 2018 Rok!

Sprawdź szczegóły>