Sheraton Sopot Hotel

4.4 

ul. Powstańców Warszawy 10, Sopot, 81-718, Polska  

Czas Lokalny Telefon (48)(58) 767 1000

4.4

RESTAURACJE

W posiłku chodzi nie tylko o jedzenie, ale także o atmosferę. O to dbamy podczas każdego spotkania w naszych restauracjach i barach.

Sheraton Sopot Hotel to idealne miejsce na spotkania zarówno w gronie rodziny jak i przyjaciół, a także z partnerami biznesowymi czy kolegami z pracy. Niezależnie od tego czy będzie to deser, czy kolacja: wyjatkowe kulinarne doznania gwarantowane.

RESTAURACJA WAVE

Międzynarodowa kuchnia z regionalnymi akcentami

Restauracja Wave zaprasza na wyborne śniadania i wyjątkowy Bufet Włoski Pasta & Vino. Zaprojektowane w stylu marynistycznym wnętrze to idealne miejsce na spotkania z rodziną i przyjaciółmi. W okresie letnim restauracja dysponuje tarasem zapraszając na doznania kulinarne na otwartym powietrzu w wakacyjnej atmosferze.


Poznaj Menu >
Oferta Sezonowa >

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek - piątek
Śniadania | 6:30 - 10:30
sobota - niedziela 
Śniadania | 6:30 - 11:00
piątek
Bufet Włoski Pasta & Vino | 18:00 - 22:30
niedziela
Rodzinny Swingujący Brunch | 13:00 - 17:00 (bez 03.09)

REZERWACJE | 58 767 1061

RESTAURACJA CAFÉ POLSKIE SMAKI

Moc polskich produktów

Nasza nowa Restauracja Café Polskie Smaki to miejsce, które trzeba odwiedzić. Szef Kuchni Krystian Szidel zaprasza na polsko-kaszubskie dania oparte na wyjątkowych recepturach i regionalnych produktach, a Mistrz Cukierni Andrzej Frelak na tradycyjne polskie słodkości. Wyśmienitym daniom towarzyszą najlepsze polskie wina, lokalnie warzone piwo i wódka Vestal Pomorze, pozyskana z hodowanych w pobliżu brzegu Bałtycku ziemniaków Asterix.

GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek - Czwartek 17:00 - 22:00
Piątek - Niedziela 12:00 - 23:00

Poznaj menu Polskich Smaków >
Poznaj sezonowe menu Polskich Smaków> 

RESTAURACJA CAFÉ POLSKIE SMAKI

REZERWACJE | 58 767 1960

CHEF'S TABLE

Uczta na niezwykłe okazje

Chef’s Table to kameralna restauracja w Sopocie, oferująca stół dla maksymalnie 14 osób. Zlokalizowana na parterze hotelu Sheraton została stworzona z myślą o gościach, którzy poszukują miejsca na kameralne spotkania. Dodatkowym atutem będzie możliwość poznania Krystiana Szidel, szefa kuchni, który zaserwuje swoje wyjątkowe kulinarne kreacje.

Do dyspozycji gości pozostawiamy piwnicę z winami, z której mogą wybrać swoje ulubione wina albo pozwolić się zaskoczyć wyborem naszego sommeliera.

CENA | ok. 400 PLN za osobę (z wyłączeniem napojów alkoholowych).

REZERWACJE | 58 767 1061*
* prosimy o rezerwacje z min. 3-dniowym wyprzedzeniem

BARY I KAWIARNIE

BAR 512

Relaks w morskim stylu

Symbol Sopotu - najdłuższe drewniane molo na Starym Kontynencie ma długość 512 m. Stąd właśnie nazwa naszego baru. Goście znajdą tu wiele elementów nawiązujących do nadmorskiej lokalizacji naszego hotelu...drewniane podłogi, przepierzenia w kształcie żagli, a nawet kufry podróżnicze, przypominające skrzynie na skarby.

Setki gatunków alkoholi z całego świata oraz ponad 50 różnych kompozycji koktajli. Bar oferuje połączenie klasycznych przekąsek ze specjałami szefa kuchni Krystiana Szidel oraz pyszne desery.

GODZINY OTWARCIA | Codziennie 8:00 - 24:00

REZERWACJE | 58 767 1060

VINOTEQUE FOOD & WINE

Dla koneserów win

Vinoteque Food & Wine, znajdująca się w podziemiach historycznej Rotundy, łączy  w sobie sklep z imponującą kolekcją ponad 200 win, Cigar Lounge oraz doskonałe miejsce do spotkań w gronie przyjaciół i rodziny. Ale to nie wszystko, co jest w stanie zaproponować swoim gościom... Dzięki unikalnemu urządzeniu Enomatic, Vinoteque Food & Wine oferuje 16 rodzajów wina z możliwością zakupu na kieliszki. To jedyne miejsce w Trójmieście oferujące tak szeroki wybór win na lampki.

Zapraszamy do spróbowania nowego, specjalnego menu. Zaproponowane przez Szefa Kuchni dania uzupełni dobrany przez naszego doświadczonego Sommeliera odpowiedni gatunek wina.

GODZINY OTWARCIA
Wtorek - sobota 18:00 - 23:00
Niedziela - poniedziałek: zamknięte

REZERWACJE | 58 76719 63