Sheraton Sopot Hotel

4.4 

ul. Powstańców Warszawy 10, Sopot, 81-718, Polska  

Czas Lokalny Telefon +48 58 767 1000

4.4

W Sopocie z Dziećmi

SOPOT JEST IDEALNYM MIEJSCEM DLA RODZIN PODRÓŻUJĄCYCH Z DZIEĆMI. PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY LISTĘ MIEJSC, W KTÓRYCH WSPANIALE BAWIĆ BĘDĄ SIĘ ZARÓWNO NAJMŁDSI PODRÓŻNICY, JAK CI TROCHĘ STARSI.

AQUAPARK SOPOT

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę jednego z największych i najnowocześniejszych parków wodnych w Polsce. To pierwsze miejsce na Pomorzu, które oferuje kompleksowe usługi w zakresie rozrywek wodnych. Atrakcje obejmują baseny wewnętrzne i zewnętrzne, dziką rzekę, zjeżdżalnie, hydromasaże i wiele więcej.

PARK KOLIBKI

Miejsce, gdzie każdy może poczuć smak przygody. Oferta obejmuje wiele zajęć na swieżym powietrzu, które odbywają się na profesjonalnie przygotowanym terenie. Główne atrakcje obejmują jazdę samochodami terenowymi, quady (w tym mini quady), mini park linowy i inne.

HIPODROM SOPOT

Miejsce z ponad stuletnią tradycją wyścigów konnych.  Jeśli są Państwo zainteresowani nauką jazdy konnej lub podszkoleniem swoich umiejętności, Hipodrom jest doskonałym miejscem, aby to zrobić. 31 hektarów pozwala na naukę jazdy konnej w towarzystwie wykwalifikowanych instruktorów. Hipodrom oferuje także hipoterapię dającą zauważalne efekty przy rehabilitacji psychomotorycznej, a także poprawiającej zdolności ruchowe i sensoryczne. 

KART- GOKART CENTRE

Jeśli Wasze dziecko marzy o zostaniu kierowcą Formuly 1, to miejsce zostało stworzone, aby to marzenie spełnić. Zapewniając  wszystkie rodzaje gokartów, bezpieczny tor oraz profesjonalną obsługę, miejsce to stwarza idealną atmosferę prawdziwego toru wyścigowego. Minimalny wzrost kierowcy to 130 cm. Rodzice są także mile widzianymi gośćmi.

WINDSURFING

Szkoła windsurfingu usytuowana jest w Sopockim Klubie Żeglarskim, który jest największym ośrodkiem windsurfingowym w Polsce. Z racji na bardzo zróżnicowane warunki pogodowe Sopotu, windsurfingu można nauczyć sie zarówno przy słabym jak i dużym wietrze. Oferta dostępna jest dla dzieci powyżej 5 lat. W razie pytań o wypożyczenie sprzętu prosimy o kontakt z Centrum Uslug.

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW

Jazda na rowerze to najlepszy sposób, aby poznać Trójmiasto. Płaski teren, wiele tras rowerowych oraz ścieżek czynią z roweru najlepszą formę transportu po Gdańsku, Sopocie i Gdyni. Z uwagi na to, że kooperujemy z wypożyczalnią rowerów, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu rowery,a także niezbędne informacje na temat okolicznych szlaków.

PARK PÓŁNOCNY

Park Północny został odnowiony w 2009 roku. Jeśli mają Państwo ochotę pojeździć na rolkach, w parku czeka na Was 2,7 km drogi przygotowanej specjalnie dla rolkarzy. Dodatkowo, znajduje się tam ścieżka rowerowa oraz szlak edukacyjny, pozwalający dzieciom poznać florę i faunę otaczającego środowiska.

TRÓJMIEJSKI PARK KRAJOBRAZOWY

Jeśli marzą Państwo o ucieczce na łono natury, 200 kilometrów kwadratowych parku krajobrazowego z pewnością Wam to ułatwi. Znajduje się tam wiele szlaków pieszych i rowerowych, które pozwolą Wam być bliżej przyrody. Podczas zimy otwarty jest wyciąg narciarski, z którego jako jedynego w Polsce  oglądać można Morze Bałtyckie.

OLIWSKIE ZOO

Jeśli zwiedzają Państwo Trójmiejski Park Krajobrazowy, wizyta w ZOO jest obowiązkowa. ZOO oddalone jest jedynie 6,5 km od hotelu. Znajduje się tam 190 gatunków zwierząt na 125 hektarach lasu. Oliwskie ZOO oferuje zarówno edukacyjną jak i rozrywkową formę spędzania czasu dla odwiedzających.

EKSPERYMENT

Centrum Naukowe Eksperyment jest instytucją naukową założoną, aby edukować i bawić. Interaktywne wystawy zachęcają zwiedzających do poznawania świata nauki. Celem Eksperymentu jest pomoc w zrozumieniu zachodzącyh w naturze zjawisk oraz rozbudzenie ciekawości swiata u dzieci. 

 

Wiemy, że podróżowanie z dziećmi może być wyzwaniem, dlatego specjalnie dla Państwa wygody  oferujemy usługi, które sprawią, że Państwa pobyt w hotelu będzie przyjemny. 

Więcej informacji na temat atrakcji Sopotu tutaj.

W razie innych pytań, skontaktuj się z nami: +48 (58) 767 1000 | sheraton@sopot.com

Recenzje gości

Poznaj opinie naszych gości 170 zweryfikowanych recenzji gości

Autentyczne recenzje

89%naszych gości poleca ten hotel

somebeast

They took great care of me. I needed breakfast very early since I had a 5 am flight and they took great care of me.

Przeczytaj więcej recenzji

4.4 /5

  • Komfort Pokoi

  • Personel hotelu

  • Jakość snu

  • Udogodnienia

  • Uznanie Dla Gości SPG

  • Dania i napoje